Panorama Kwiatkowskiego

Lista najważniejszych planowanych atrakcjach Panoramy Kwiatkowskiego

osiedle dla rodzin, miłośników sportów i zwierząt.

Chcielibyśmy przybliżyć Wam trochę informacje o osiedlu dlatego w jednym miejscu zbieramy główne atrakcje, które zostały zaplanowane przez nas w ramach budowy Panoramy Kwiatkowskiego. 

 

  • Plaża na osiedlu, czyli coś czego jeszcze na rzeszowskim rynku inwestycji nie było. Będziecie mogli poczuć się na własnym osiedlu jak na wczasach.
  • Deptak spacerowy przy brzegu, czyli chwila ciszy i wytchnienia na wyciągnięcie ręki.
  • Strefa relaksu i leżakowania wyposażona w hamaki i leżaki – tutaj każdy odpocznie i zrelaksuje się po ciężkim dniu pracy w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny. 
  • Mini port dla łódek i kajaków, czyli kolejna nowość, której nie znajdziecie na żadnym innym osiedlu.
  • Miejsce do fitnessu/jogi – ostatnio bardzo popularna forma ćwiczeń i relaksu. Już nie będziecie musieli się martwić zamknięciem Waszego ulubionego studia do jogi. Będziecie mogli ćwiczyć o każdej godzinie i porze dnia na świeżym powietrzu.
  • Place zabaw dla dzieci – drewniane solidne konstrukcje, które z pewnością pokochają wszystkie dzieci. Idealne rozwiązanie dla wszystkich rodzin z dziećmi.
  • Wybieg dla psów – z pewnością wszyscy właściciele czworonogów będą wdzięczni za to udogodnienie.
  • Lokale usługowe beauty, wellness, spa, podobno większość lokali usługowych została zaprojektowana w taki sposób aby świadczyć jak najwięcej usług z segmentu beauty i wellnes, przewidziano też restauracje i kilka innych o których deweloper ma informować na bieżąco

Nie wystarczy już zbudować ładnego budynku, teraz trzeba planować całą infrastrukturę globalnie. Panorama Kwiatkowskiego ma pokazać, że poziom inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie rośnie. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań aby możliwie najlepiej zbalansować kwestie wygody, relaksu i otaczającej zieleni

Jeżeli chcecie poznać bliżej informacje dotyczące osiedla oraz planu jego zagospodarowania, zapraszamy serdecznie na spotkanie z nami.

Masz pytania? Zadzwoń
782-005-005

Inwestycja realizowana przez
N.G. DEVELOPMENT
AL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 34/U1
35-329 RZESZÓW
PON-PT 09:00 – 17:00

Masz pytania ?

Uzupełnij dane
a skontaktujemy się z Tobą